INTERNETO SVETAINIŲ GAMYBA

Tinklapių ir interneto svetainių gamyba, dizainas

Interneto svetainės ir jų dizainas, TVS diegimas, tinklalapių priežiūra

Kas yra interneto svetainė ar tinklalapis - turbūt aiškinti jau niekam nebereikia. Tačiau kaip jis padaromas ir į ką svarbu atkreipti dėmesį - tai jau dažna diskusija ir ko gero, vienareikšmiško atsakymo čia nėra ir būti negali išimtinai dėl skirtingų poreikių ir tikslų.

Interneto svetainių dizainas ir gamyba

Interneto svetainių dizainas daugiausiai diskusijų sukurianti sąvoka. Turbūt teko girdėti posakį, kad tinklalapis yra gražus? Tačiau kas iš tikro po šia sąvoka slypi? Visų pirma, gražus - tai labai individualu, nes grožio sąvokos pas visus labai skirtingos. Todėl šį posakį turėtume traktuoti kaip visiškai abstraktų.
Mes manome, kad tinklapis visų pirma turi būti fukcionalus, privalo tinkamai pristatyti ir atstovauti prekę, kompaniją ir vienareikšmiškai atnešti prekės ar kompanijos savininkui pelną. Kitaip tariant - interneto svetainė turi atrodyti švari, tvarkinga ir privalo dirbti. Todėl kiekvienu atveju prieš pradedant gaminti tinklalapį, reikia viską išsamiai apgalvoti: ištirti rinką, konkurentus, įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, bei pasirinkti konkretų tinklapio variantą. Vienu atveju tai gali būti WEB 2.0 tipo interneto svetainė, kitu atveju - tinklaraščio (blog) formos tinklapis, dar kitu atveju - elektroninės parduotuvės variantas.
Efektyviai dirbantis tinklapis reklamuoja, pristato bei populiarina prekes ir paslaugas; plečia ryšius ir komunikuoja su pirkėjais; įtvirtina grįžtamąjį ryšį; suteikia maksimalią prieigą prie informacijos pirkėjams, vartotojams ir tiekėjams; glaudžiai koreliuoja su socialiniais tinklais; formuoja pardavimo kanalus. Šiandiena neįsivaizduojama be įmonės ar prekės tinklapio, tad Jūsų tinklapis turėtų būti tikslus ir ergonomiškas, patrauklaus ir neerzinančio dizaino, tačiau tuo pačiu ir pakankamai kultūringas, idant atliktų savo pagrindinę funkciją bei konkuruotų tinklapiais prisotintoje rinkoje. Tokio tinklapio sukūrimas - pakankamai sudėtingas procesas, reikalaujantis žinių ir patirties, tad tinklapio gamybą reikėtų patikėti profesionalams.
Skirtingų tinklapių tipai reikalauja ir atitinkamo požiūrio. Juk internetinė parduotuvė ir žinių portalas - iš esmės skirtingi dalykai, tad ir požiūris į juos turi būti labai individualus.
Potencialiems klientams visada padėsime išsiaiškinti jų poreikius, suteiksime konsultacijas ir pasiūlysime optimaliausią variantą.

Internetinio sprendimo kūrimo principas

Žemiau esanti schema tiksliai nusako visus principinius kūrimo etapus ir kaip procese vyksta internetinės svetainės kūrimas.
Labai svarbu įvertinti pirminį poreikį, ar tai būtų įsivaizduojamas tinklapio prototipas, ar tai būtų individualus sprendimas, įvertinus poreikius yra sukuriamas konkretus būsimo tinklalapio projektas. Ypatingai svarbu įvertinti projekto realizavimo pajėgumus, pildant interneto svetainę informacija: ar tai bus vystytojo resursas, ar užsakovo. Neįvertinus pajėgų ir galimų laiko sąnaudų, gali smarkiai kisti projekto kaštai ir atlikimo terminai.

Turinio valdymo sistemos (TVS) diegimas

Savo klientams vienareikšmiškai siūlome naudoti turinio valdymo sistemą (TVS). TVS labai palengvina tinklapio atnaujinimo darbus, nereikalauja PHP, HTML, Java Script ar dar kokios nors papildomos kalbos žinojimo, beveik iš karto leidžia optimizuoti interneto svetainę paieškos sistemoms. Turėdami įdiegtą turinio valdymo sistemą, lengvai perduosite tinklalapio atnaujinimo darbus bet kokiam asmeniui ar darbuotojui be papildomo galvos skausmo. Savo darbe dažniausiai naudojame specialiai vartotojui sukurtus ir reikalingus funkcinius modulius. Tokiu būdu, interneto svetainės kodas yra "švarus", be ypatingų ir akivaizdžių saugumo spragų. Taip iki minimumo sumažiname galimybę, kad interneto svetainė bus nulaužta ir paversta fantomu ar brukalų (SPAM) serveriu. Pagrindinis privalumas - greitas svetainės darbas ir minimalus serverio apkrovimas.
Paprastesniems projektams naudojame ir nemokamas turinio valdymo sistemas, tokias kaip TVS CMS Made Simple ar Joomla, Wordpress, elektroninių nemokamų parduotuvių modelius VirtueMart ar Presta Shop. Tačiau reikia suprasti, kad net ir nemokamos platformos reikalauja papildomų lėšų - pritaikyti dizainą, sukonfigūruoti svetainę darbui, o svarbiausia - nuolatinės tinklapio priežiūros, idant būtų idiegti visi reikalingi naujiniai!
Reikalui esant, programuojame papildomus įvairius modulius, kurių reikia klientų iškeltiems tikslams pasiekti.

Tinklalapių priežiūra

Pagaminus interneto svetainę labai svarbu ją pastoviai atnaujinti ir prižiūrėti, kad ji visuomet būtų gyva ir atitiktų nūdienos dvasią. Savo tinklapio priežiūros darbus galite patikėti ir mums. Galimi tinklalapių priežiūros variantai už atitinkamą mėnesinį mokestį, įvertinant darbų apimtį iš anksto, arba už konkretų atliktą darbą.

Čia pateikti keli paskutiniai interneto svetainių, prie kurių teko pridėti ranką, pavyzdžiai.

TONA dūmtraukiai

Prisitaikantis sprendimas TONA keramikiniams dūmtraukiams. Unikalus html5 kodas. Prijungta ir sukonfigūruota TVS. Atskirais projektais realizuoti tinklalapiai Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

PALIŪTIS | Guminių batų gamintojas

Prisitaikantis sprendimas PALIŪČIO gaminiams. Lietuvių ir anglų kalbomis. Kurta su Symphony Framework TVS.

FORMIGAS

Prisitaikantis sprendimas FORMIGAS gaminiams. Interneto svetainės kūrimui naudota Wordpress TVS ir nemokamas švarus dizaino ruošinys.

NATINUEL | profesionali itališka kosmetika

Prisitaikantis sprendimas NATINUEL kosmetikai. Interneto svetainė kurta unikaliu HTML5 kodu, prijugnta ir konfigūruota TVS. Paruošta naudojimui 4 kalbomis. Administracinė aplinka gali būti naudojama su bet kuria iš 4 kalbų: lietuvių, latvių, rusų ir anglų.


<< Atgal