Html5 banerių kūrimas ir gamyba | Reklamjuostės ir reklaminiai skydeliai | Animuoti ir statiniai

Banerių gamyba

HTML5 ir animuotų banerių (reklamjuosčių, reklaminių skydelių) kūrimas

Html5, animated gif, video banerių, reklamjuosčių, reklaminių skydelių pavyzdžiai čia >>>

Pagrindinė mūsų veikla pastaruoju metu tapo reklaminių skydelių kūrimas. Reklaminiai baneriai (reklamjuostės, reklaminiai skydeliai ir pan.) pastaruoju metu interneto svetainėse transliuojami gana gausiai, todėl yra jaučiamas taip vadinamas "reklaminis fonas", kuomet yra gana sudėtinga išsiskirti. Čia ir praverčia mūsų patirtis.

Dideliu iššūkiu tapo Flash banerių rodymo apribojimai svetainėse, nes nuo 2015 m. rugsėjo mėn. pagrindinės naršyklės, o taip pat ir mobilioji aplinka, apribojo arba net ir nepalaiko šio tipo banerių. Kaip alternatyva yra siūlomi html5 tipo baneriai arba vaizdo baneriai, taip pat statiniai jpg, png ar animatef gif baneriai. Po metų galime konstatuoti, kad buvo atimtas interaktyvus instrumentas, skirtas kultūringai, vaizdžiai ir skoningai pateikti informaciją.Palyginimui galime pasakyti, kad tapyti drobę esame priversti su kirviu. Iššūkius priėmėme, stengiames savo partneriams pateikti kaip įmanoma labiau jų poreikius atitinkančias reklamos formas.

Reklamjuosčių kūrimo kaina priklauso ne nuo jo dydžio, bet nuo siužeto, ilgio ir sudėtingumo lygio. Tad nedidukas "baneriukas" kitąsyk gali kainuoti daug daugiau, nei gremėzdiškų matmenų reklaminis skydelis su keliomis nedidelėmis funkcijomis. Taip pat vis dar ganėtinai sudėtinga yra įtalpinti banerių svorį į keliamus svetainių reikalavimus. Nors nuo 1996 - 2000 metų interneto greičiai ir komopiuterių galimybės skiriasi kaip diena nuo nakties, vis tik daugelis svetainių dar laiko mistines 40, 50 ar 100 KB ribas, nors senai duomenis kompiuteriuose skaičiuoja TB (terabaitais).

Turime pabrėžti, jog tinkamai sukoncentruoti reklamjuosčių akcentai, kitą kartą - paslėpta mintis, privalo patraukti išties nekantraus šiandienos interneto vartotojo dėmesį, tad šį darbą reikėtų patikėti tik šio darbo profesionalams.

Animuotus ir statinius banerius gaminame ir pritaikome Google Display Network, Facebook ar Instagram transliacijai. Galime pagelbėti sukurti reklamines kampanijas ir ištransliuoti.

Naujausi mūsų baneriai - reklama kino filmui
AUKLĖ TULĖ

HTML5 mobile

HTML5 mobile pop up


Animated gif

MP4 formato video baneris<< Atgal