Banerių gamyba

HTML5 ir animuotų banerių (reklamjuosčių, reklaminių skydelių) kūrimas

Html5, animated gif, video banerių, reklamjuosčių, reklaminių skydelių pavyzdžiai čia >>>

Pagrindinė mūsų veikla pastaruoju metu tapo reklaminių skydelių kūrimas. Reklaminiai baneriai (reklamjuostės, reklaminiai skydeliai ir pan.) pastaruoju metu interneto svetainėse transliuojami gana gausiai, todėl yra jaučiamas taip vadinamas "reklaminis fonas", kuomet yra gana sudėtinga išsiskirti. Čia ir praverčia mūsų patirtis.

Dideliu iššūkiu tapo Flash banerių rodymo apribojimai svetainėse, nes nuo 2015 m. rugsėjo mėn. pagrindinės naršyklės, o taip pat ir mobilioji aplinka, apribojo arba net ir nepalaiko šio tipo banerių. Kaip alternatyva yra siūlomi html5 tipo baneriai arba vaizdo baneriai, taip pat statiniai jpg, png ar animatef gif baneriai. Po metų galime konstatuoti, kad buvo atimtas interaktyvus instrumentas, skirtas kultūringai, vaizdžiai ir skoningai pateikti informaciją.Palyginimui galime pasakyti, kad tapyti drobę esame priversti su kirviu. Iššūkius priėmėme, stengiames savo partneriams pateikti kaip įmanoma labiau jų poreikius atitinkančias reklamos formas.

Reklamjuosčių kūrimo kaina priklauso ne nuo jo dydžio, bet nuo siužeto, ilgio ir sudėtingumo lygio. Tad nedidukas "baneriukas" kitąsyk gali kainuoti daug daugiau, nei gremėzdiškų matmenų reklaminis skydelis su keliomis nedidelėmis funkcijomis. Taip pat vis dar ganėtinai sudėtinga yra įtalpinti banerių svorį į keliamus svetainių reikalavimus. Nors nuo 1996 - 2000 metų interneto greičiai ir komopiuterių galimybės skiriasi kaip diena nuo nakties, vis tik daugelis svetainių dar laiko mistines 40, 50 ar 100 KB ribas, nors senai duomenis kompiuteriuose skaičiuoja TB (terabaitais).

Turime pabrėžti, jog tinkamai sukoncentruoti reklamjuosčių akcentai, kitą kartą - paslėpta mintis, privalo patraukti išties nekantraus šiandienos interneto vartotojo dėmesį, tad šį darbą reikėtų patikėti tik šio darbo profesionalams.

Animuotus ir statinius banerius gaminame ir pritaikome Google Display Network, Facebook ar Instagram transliacijai. Galime pagelbėti sukurti reklamines kampanijas ir ištransliuoti.

Preliminarios banerių gamybos kainos

Žemiau pateiktos preliminarios reklamjuosčių gamybos kainos, įvertinant tai, kad scenarijus yra jau paruoštas ir pateikta visa gamybai reikalinga medžiaga.

Statiniai baneriai - nuo 25 €, adaptacija kitiems formatams - 12 – 15 €.
Statiniai baneriai nuolatiniams partneriams - nuo 15 €, adaptacija - 7 – 10 €.

Animuoti animated gif formato baneriai - nuo 40 €, adaptacija kitiems formatams - 20 – 30 €.
Animuoti animated gif formato baneriai nuolatiniams partneriams - nuo 30 €, adaptacija - 12 – 15 €.

Animuoti HTML5 formato ar video baneriai - nuo 80 €, adaptacija kitiems formatams - 35 – 45 €.
Animuoti baneriai nuolatiniams partneriams - nuo 55 €, adaptacija kitiems formatamas - 20 - 30 €

Visos kainos nurodytos be PVM

Esant poreikiui sukurti reklaminius siužetus, surasti ir paruošti gamybai reikalingą medžiagą, įvertinant sudėtingumo lygį, kaina gali kisti arba papildomai skaičiuojama pagal valandinį įkainį.
1 specialisto valandos darbo kaina - 30 €.
Nuolatiniams partneriams - 18 €.

Keli paskutiniai mūsų gaminti baneriai - reklama kino filmams
AUKLĖ TULĖ

HTML5 mobile

HTML5 mobile pop up


Animated gif

MP4 formato video baneris<< Atgal