Knygų leidyba

Knygų, brošiūrų, katalogų, vadovų leidyba ir maketavimas

Edukacinės knygelės mažiesiems

Nuo 2018 m. pradėjome leisti edukacines knygeles mažiesiems. Vaikams būtina mokytis atlikti įvairias užduotis, konstruoti, klijuoti, suprasti supantį pasaulį ne vien Google ar mobilaus telefono pagalba. Juk neiškirpsi planšetėje karūnos, ar ekrano neužklijuosi lipdukais ... :) Šiais metais išleidome 2 knygeles 4–7 metų vaikams iš serijos "Kaip? Dėl ko? Kodėl?", kuriose gausu spalvinimo paveikslėlių, įdomių galvosūkių, daugybė lipdukų, idėjų smagiems žaidimams ir eksperimentams, glaustai pateikta įdomi informacija. Metų pabaigoje šviesą išvydo ir 2018 metais Jungtinėje karalystėje debiutavusi bei didelio pripažinimo sulaukusi nuotaikingų ir provokuojančių edukacinių knygelių serijos „Kodėl aš...?" 1-oji knygelė "Kodėl aš kakoju?", skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jų ugdytojams.

Kodėl aš kakoju?

Nuotaikinga edukacija. Sužinosite, kodėl žmonės bezda, kaip picos gabalėlis pavirsta kakučiu, kaip iš kakučio nustatyti, ko trūksta mūsų organizmui ir daugelį kitų nuotaikingai pateiktų dalykų apie tai, kaip veikia mūsų kūno sistemos.

Piratai

Skaitydami knygelę labai daug sužinosite apie piratus: kas buvo piratai, kaip atrodė piratų laivas, kaip gyventa piratų laive, kaip piratai užgrobdavo laivą ir ką darydavo su grobiu bei daug kitų įdomių dalykų.

Princesės

Skaitydami knygelę labai daug sužinosite apie princeses: kaip buvo tampama princese, kaip princesės pasiruošdavo dienai, ką princesės turėjo mokėti, ką princesės veikdavo laisvalaikiu bei daug kitų įdomių dalykų.

Daugiau apie knygeles ir kur jas įsigyti, skaitykite čia >>>


Specializuota spauda

LR policijos departamento užsakymu esame pagaminę ir išleidę knygas ir vadovus keliomis kalbomis. Leidiniuose gausu iliustracijų, lentelių, schemų. Buvo gana sudėtingas maketavimas, reikalaujantis daug atidumo ir bendro pajautimo.

Baltijos šalių policijos specialiųjų tyrimo metodų vadovas

Ši knyga buvo išleista 4 kalbomis: lietuvių, latvių, estų ir anglų. Apimtis: 80 puslapių. Kietas rišimas. Paruoštas ir atliktas viršelio ir vidinių puslapių dizainas.

Lietuvos ir kaimyninių valstybių bendradarbiavimo per sieną vadovas

Puiki patirtis buvo sukurti Lietuvos policija patogų bendradarbiavimo per sieną vadovą, kurio nereikėtų perspausdinti kas kartą. Pakanka tik pakeisti pasenusią informaciją nauja. Gausiai iliustruota, daugybė techninės informacijos, lentelių, schemų. Apimtis: 122 psl. Segtuvas su keičiamu viršeliu. Paruoštas ir išpildytas viršelio ir vidinių puslapių dizainas. Lietuvių, lenkų ir latvių kalbomis.

Policija ir pirmininkavimas ES tarybai 2013 m.

Gausiai iliustruotas, originalaus dizaino žurnalas, skirtas LR pirmininkavimui ES tarybai. Apimtis: 38 psl. Segtas.

Trumpa informacija apie tarptautinį policijos bendradarbiavimą Šengeno erdvėje

Kišeninis pagalbinis variantas, kaip pagalbinė prieonė Lietuvos policijos pareigūnams apie Šengeno teisyną ir bendradarbiavimo per sieną galimybes. Apimtis: 38 psl. Segtas. Lietuvių, latvių ir lenkų kalbomis.


<< Atgal